Zařiďte si domov podle nejnovějších trendů

Zastřešení bazénů

Letním teplým dnům je již konec a na koupání ve venkovních bazénech nám zbyly pouze vzpomínky. S přicházejícím podzim je na čase zamyslet se také nad kvalitním zastřešením venkovních bazénů na naších pozemcích.

Se společností Albixon, která je odborníkem nejen na venkovní bazény, ale také na jejich zastřešení, se vyhnete nechtěným nepříjemnostem a dopřejete svému bazénu opravdu kvalitní péči. Zastřešení bazénu lze užít nejen v chladných mrazivých dnech, ale také v létě, neboť se jedná také o výbornou ochranu před znečištěním vody ve Vašem bazénu. Díky kvalitnímu zastřešení lze udržet v bazénu po celou dobu teplou vodu a to i v letních dnech, kdy nejsou přímo tropické třicítky. Díky tomu je možné se koupat od jara do podzimu. Zastřešení bazénů plní také ochrannou funkci, kterou oceníte zejména ve chvíli, kdy necháte hrát si na zahrádce vaše děti, zatímco Vy připravujete oběd.

Ve chvíli, kdy je Váš bazén kvalitně zastřešen nemusíte se obávat v nestřeženou chvíli pád Vašeho dítěte či domácího mazlíčka do bazénu. Společnost Albixon nabízí jedno z nejkvalitnějších bazénových zastřešení, které se v současné době na trhu nachází. Bazénové zastřešení vyrábí ze speciální slitiny hliníku, která je následně vhodně chemicko-tepelně upravena. Všechny materiály, ze kterých je zastřešení vyrobeno, funguje na principu solárních panelů, což je také důvod, proč je možné udržet v bazénu neustále teplou vodu. Více informací naleznete také na této webové adrese: www.albixon.cz. V bohaté nabídce střešního zastřešení naleznete modely Klasik PRO, Casablanca, Casablanca Infinity, Monaco nebo Dallas. Na společnost Albixon se nemusíte bát obrátit ani v případě specifických požadavků. 

12. 09. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Dobrý den, máte někdo...
Musím říct, že nabídka...
Existují nějaké...