Zařiďte si domov podle nejnovějších trendů

Vzduchotechnika Praha

Hledáte společnost, která se zabývá úpravou vzduchu a jeho přepravou? V tom případě Vás potěší služby společnosti Vzduchotechnika a klimatizace Praha, která poskytuje služby v této oblasti již od roku 1992. Vzduchotechnika je zařízení, které zajišťuje větrání uzavřených prostor, stará se o správný přívod a odvod vzduchu z větraného interiéru. V základě je možné rozlišovat několik druhů větrání.

Mezi nejznámější a nejosvědčenější druhy vzduchotechniky patří přirozené větrání, kombinované větrání a nucené větrání. Mezi způsoby přirozeného větrání lze zařadit krátkodobé větrání dveří či oken, šachtové větrání a aerace. Pod kombinovaným větráním rozumíme přívod vzduchu přirozeným způsobem a odvod nuceně. Tento způsob větrání je vhodný pro místnosti se silným znečištěním.

Toto větrání se uplatňuje zejména v malých kuchyních, sociálních zařízeních, skladech odpadků a pomocných místnostech. Druhý typ kombinovaného větrání představuje větrání, které je vhodné použít všude tam, kde nedochází k velkému znečišťování vzduchu. Využít lze zejména v administrativních budovách. Nucené větrání zajišťují ventilátory.

Vzduchotechniku Praha je vhodné umístit jak do domácností, tak do firemních prostor. V bytech ji můžete umístit také do koupelen, WC či kuchyní, kde je nezbytné zajistit kvalitní cirkulaci vzduchu. U vzduchotechniky Praha si můžete zvolit také doplňkové funkce. Konkrétně můžete získat vzduchotechnické jednotky s chlazením, rekuperací nebo teplovodním, elektrickým ohřevem. KSK poskytuje nejen prodej, ale také dodávku, ostatní servis i montáž vzduchotechniky Praha i tepelných čerpadel.

17. 02. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Dobrý den, máte někdo...
Musím říct, že nabídka...
Existují nějaké...