Zařiďte si domov podle nejnovějších trendů

Výběr kvalitní podlahy

Rekonstruujete byt a rádi byste nechali do obývacího pokoje položit kvalitní podlahu? Bohatým výběrem na kvalitní podlahu disponuje německá společnost Meister.cz. V jejím nabídkovém katalogu najdete podlahy nejrůznějších druhů od přírodních linoleí před laminátové podlahy až k parketám. V portfoliu společnosti Meister najdete také korkové podlahy i wood powder podlahy. U společnosti Meister si můžete k nově pořízené podlaze dokoupit také vhodné osvětlení. Nachystané ke koupi jsou u nás také lišty. Nová podlaha s ideálně zvolenými doplňky umožní vytvořit útulně zařízenou domácnost.

Ačkoliv současný trh podlah disponuje pestrou nabídkou, výběr podlahy není nikterak složitý. Rozhodně byste však měli mít jasnou představu o tom, co od podlahy očekáváte, kam ji chcete nechat položit a jaký typ podlahy upřednostňujete. Vybraná podlaha bude pravděpodobně součástí obývacího pokoje několik let, a proto je potřeba k jejímu výběru přistupovat pečlivě. Přičemž každá podlaha má své kladné i záporné vlastnosti, které je nutné dopředu řádně zvážit. Dřevěné podlahy jsou sice vyrobeny z krásných přírodních materiálů a slibují minimální usazení prachu, avšak na druhé straně je nutné počítat s vyšší pořizovací cenou i s možným nebezpečím poškrábání. Oproti tomu laminátové podlahy jsou ve srovnání s dřevěnou podlahou přibližně o polovinu levnější, za jejich nevýhodu je možné považovat citlivost vůči nadměrné vlhkosti.

Dříve, než se vydáte do různých studií s podlahovými krytinami či nakupovat přes internet, mějte zjištěno, zda bude po finální pokládce zachována rovina všech místností. V minulosti totiž u podlah vznikaly nepříjemné výškové rozdíly, které je při pořízení nové podlahy potřeba dorovnat. U nových bytů se s tímto parametrem ve většině případů již počítá. Podlahy společnosti Meister jsou zárukou dlouholeté životnosti i jednoduché péče.

23. 02. 2017

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Dobrý den, máte někdo...
Musím říct, že nabídka...
Existují nějaké...