Zařiďte si domov podle nejnovějších trendů

Vybavte si byt dveřmi Prϋm

Plánujete rekonstrukci domu a hledáte inspiraci pro nové dveře? Společnost Keramika Soukup Vám s výběrem kvalitních dveří do Vaší domácnosti velmi ráda pomůže. Keramika Soukup doporučuje přednostně ke koupi interiérové dveře značky Prϋm, které je možné si objednat hned v několika provedeních. Velmi oblíbené jsou, jak neprůhledné, tak celoskleněné interiérové dveře Prϋm.

Své oblíbenosti se těší také posuvné systémy, které lze vybrat ve variantách zasunování na zeď nebo do zdi. Společnost Prϋm působí na českém trhu již od roku 1994 a od té doby se zařadila mezi renomované firmy, které se zabývají výrobou a prodejem interiérových dveří Prϋm. Pochlubit se mohou zejména nevšedním vzhledem, který zaujme každé lidské oko již na první pohled. Umístit je můžete do jakékoliv místnosti ve Vaší domácnosti. Více inspirace naleznete na této webové adrese www.keramikasoukup.cz/kontakt/plzen.

Pro dveře Ester od společnosti Prϋm je typický oblouk v horní části dveří. Tento oblouk dodává dveřím i celé místnosti ojedinělou atmosféru. Co se týče prosklení, je možné vybrat hned z několika druhů. Vše tedy záleží na Vašem vkuse. Prosklenou plochu skla je možné doplnit o mřížku. V nabídkovém katalogu společnosti Keramika Soukup naleznete také dveře značky Kronotex. Hledáte-li dveře do Vašeho obývacího pokoje, pak Vám můžeme vřele doporučit typ dveří Laura.

I u těchto dveří je v horní části křídla umístěna vlnka. U těchto dveří vytváří vlnka rustikální design. Své místo tyto dveře najdou také na chalupách. Za příplatek si můžete nechat vyrobit atypický rozměr dveří, dveře dvoukřídlé i posuvné. 

26. 11. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Dobrý den, máte někdo...
Musím říct, že nabídka...
Existují nějaké...