Zařiďte si domov podle nejnovějších trendů

Tichý laminát

Plánujete rekonstrukci Vašeho bytu a rádi byste si pořídili kvalitní a přitom hezky vypadající podlahu? Společnost Meister Vám poskytne prostřednictvím luxusních podlah bohatou inspiraci pro Vaše bydlení. Pořiďte si do Vašeho obývacího pokoje tichý laminát. Tichý laminát představuje kolekci vybavených patentovou integrovanou protihlukovou a vyrovnávací podložkou Meister Silence Pur, das Original.

Společnost Meister je vynálezcem technologie Silence. Podlahy s integrovanou protihlukovou podložkou Silence o tloušťce 2,5 mm sníží prostorový a kročejový hluk. Tichý laminát tedy k pokládce nevyžaduje protihlukové podložky. Podlahy s integrovanou protihlukovou podložkou je možné použí na teplovodní podlahové topení. To, že je protihluková podložka Silence integrovaná, znamená, že je po celém povrchu spodní strany dílce podlahy nanesená. Integritu této podlahy vytváří minerální směr PUR „Das Original“.

K nanesení PUR směsi dochází již během výrobního průběhu. To pomáhá u podlahy vytvořit slícování podložky s lamelou. Tento těžký a přitom elastický materiál je zárukou protihlukové obrany a optimálního plošného položení. Díky tomu pak vyniká výrazná redukce kročejového a prostorového hluku. Minerální směs PUR vyrovnává nerovnosti podkladu. Více informací o podlahách z tichého laminátu naleznete na této webové adrese www.meister-podlahy.cz.

Laminátové podlahy jsou oblíbené také díky jejich jedinečnému vzhledu. Lidským okem je mnohdy jen stěží rozpoznatelný laminát od dřevěné podlahy. Charakteristická pro ně je robustnost a vysoká odolnost.  Podlahy z tichého laminátu můžete umístit, jak do rodinného domu, tak do bytu. 

29. 09. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Dobrý den, máte někdo...
Musím říct, že nabídka...
Existují nějaké...