Zařiďte si domov podle nejnovějších trendů

Tichý laminát Meister

Rozhodli jste se investovat do Vaší domácnosti a rádi byste si nechali udělat začátkem nového roku novou podlahu? Při plánování inovace Vaší domácnosti Vám může být více než nápomocná nabídka společnosti Meister. Tato společnost je značkou kvalitně vyrobených řemeslnických výrobků. Do Vaší domácnosti si můžete nechat položit například tichý laminát, který je jedinečnou náhradou pravého dřeva. Ten, kdo se rozhodne pro koupi tichého laminátu, vybaví si luxusně nejen svou domácnost, ale udělá také pozitivní věc pro přírodu. Výhodou laminátových podlah od společnosti Meister je zejména to, že se nedají mnohdy pouhým lidským okem rozeznat od pravé dřevěné podlahy. K jejich dalším kladným vlastnostem patří to, že jsou robustní a velmi odolné.

K výrobě laminátových podlah společnost Meister používá dekorační papír. Při laminátové podlaze Premium se dekor tiskne přímo na nosnou desku. To umožňuje vyrobit laminátovou podlahu bez dekoračního papíru. Více se o tomto typu podlahy dovíte na této webové adrese www.meister-podlahy.cz. Hledáte-li podlahu, kterou budete moci umístit nejen do Vaší domácnosti, ale také do Vaší firmy, pak je tou pravou volbou bez pochyby podlaha Wood Powder. Tyto podlahy se vyznačují jedinečnou odolností proti otěru. Wood Powder podlahy Vás okouzlí také efektivní 3D strukturou a nadčasovými dekory.

Společnost Meister uvádí, že odolnost Wood Powder podlahy je srovnatelná s keramickou dlažbou. Zatímco u keramické dlažby si lidé velmi často stěžují na to, že je od spodu podlahy studená, povrchy Wood Powder podlah jsou naopak teplé. Tyto příjemné teplé vlastnosti jsou docíleny aplikací inovativních nášlapných vrstev z dřevěných vláken a minerálních látek.

30. 12. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Dobrý den, máte někdo...
Musím říct, že nabídka...
Existují nějaké...