Zařiďte si domov podle nejnovějších trendů

Stretch fólie

Vlastníte společnost, která vyrábí materiál, který je potřeba vhodně chránit před poničením, nebo která se věnuje zasílání nejrůznějších zásilek? Pak by ve vybavení kancelářských potřeb Vaší společnosti určitě neměla chybět stretch fólie.

Tyto fólie plní nezastupitelnou funkci zejména při balení nejrůznějších předmětů či zboží. Hojně jsou používány zejména ve společnostech, kde se manipuluje s paletami. Palety jsou dnes neodmyslitelnou součástí všech logistických firem, tiskáren a ostatních průmyslových společností. Například ve výrobnách tiskáren lze tak s použitím stretch fóliemi zabránit rozsypání a poničení nejrůznějších tiskovin.

Velkou výhodou stretch fólií je zejména jejich pružnost a odolnost vůči propíchnutí a roztržení. Chrání také materiál při přepravě z jednoho místa na druhé proti nepříznivým povětrnostním vlivům. Je možné je použít také v nejrůznějších ročních obdobích, neboť v teplém prostředí se fólie natáhnou více a v chladnějším prostředí se smrknou. Na menší předměty se doporučuje používat stretchové fólie granát. Obvyklá barva těchto fólií je černá.

Na této webové stránce http://www.top-obaly.cz/ je lze pořídit za velmi příznivou cenu. Použití fixačních neboli stretchových fólií je velmi jednoduché, stačí fólií pomocí tahové síly ovinout potřebný předmět či náklad a vše je dostatečně chráněno před pádem, poškrábání a dalším poničením. Další neméně důležitou výhodou je také jejich jednoduchá recyklovatelnost. Kromě fixačních fólií je možné na výše zmíněné webové adrese zakoupit také například obálky, lepicí pásky, bublinkové fólie či nejrůznější gumičky.

10. 09. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Dobrý den, máte někdo...
Musím říct, že nabídka...
Existují nějaké...