Zařiďte si domov podle nejnovějších trendů

Speciální podlahy z kvalitního materiálu

Také sníte o krásných a kvalitních podlahách, které by byly ozdobou vašeho bydlení? Výběr té pravé podlahové krytiny je velice důležitý, protože podlahy jsou výraznou součástí každého interiéru. Najděte ty nejlepší podlahy a vytvořte s nimi úžasné interiéry. Slyšeli jste například už o quick-step podlahách? Jádro quick-step podlahy je vyrobeno z kvalitního kompozitního dřeva. Tento typ podlah je tak stabilní a odolný. Vyniká také svou dlouhou životností. Quick-step podlah se nemusíte obávat ani, když máte malé děti či domácí mazlíčky – jsou odolné také vůči poškrábání, skvrnám nebo jinému opotřebení. Využijte speciální nabídky a získejte až dvacet pět let záruky na podlahy quick-step!

Zajímáte se o ekologické podlahové krytiny, které jsou šetrné k naší přírodě? Vyberte si podlahu vyrobenou z přírodních materiálů! Přesně takové jsou podlahy kronotex. Díky speciální úpravě jsou tyto přírodní podlahy ohnivzdorné. Vybrat si můžete z několika řad podlah Kronotex – standard, dynamic a exquisit. Například podlahy kronotex exquisit mají jedinečný přírodní vzhled. Skvěle imitují podlahy z masivního dřeva. Tento typ podlah vytvoří v každé místnosti příjemnou atmosféru klidu a tepla. Vybírejte z několika desítek různých dekorů. Jistě v nabídce najdete krásnou podlahu Kronotex, která se vám bude líbit.

Kvalitní podlahy quick-step a Kronotex vám nabízí společnost Keramika Soukup. Připravili pro vás jedinečnou nabídku kvalitních a designově vyvedených podlahových krytin. Svou podlahu snů si můžete vybrat na internetové adrese www.keramikasoukup.cz. Kromě jedinečných podlah Keramika Soukup dále nabízí také vše pro rekonstrukci vaší koupelny nebo kuchyně. Dále v nabídce najdete také interiérové dveře, dlažby aj. Keramika Soukup se stane vašim stabilním partnerem při stavbě i rekonstrukci vašeho domu či bytu. Dejte přednost kvalitě a vyberte si nové podlahy u Keramiky Soukup. 

29. 07. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Dobrý den, máte někdo...
Musím říct, že nabídka...
Existují nějaké...