Zařiďte si domov podle nejnovějších trendů

Rolety

Venkovní rolety jsou velmi cenným pomocníkem zejména v letním počasí, neboť dovedou skvěle stínit světelným paprskům a vytvořit tak příjemnou atmosféru i v takových letních dnech, kdy se venkovní teploty vyšplhávají až ke třiceti stupňům.

Využití rolet je však mnohem širší než jen možnost stínění, jsou totiž také výborným termoizolačním doplňkem oken. Jako další funkci rolet lze jmenovat protihlukovou izolaci. Stejně jako záclony, tak také rolety dodávají dané místnosti i lidem pobývajícím v místnostech, kde jsou nainstalovány rolety, určitý pocit jistoty. Rolety představují jeden z nejstarších způsobů stínění oken.

Ty rolety, které se umisťují do interiéru, je možné rozdělit do tří skupin a to na rolety látkové, římské a zatemňovací. Rolety exteriérové se navíjejí na hřídel umístěnou ve schránce umístěné pod fasádou nebo na ní. Schránky pod fasádou mohou být tvořeny speciálním překladovými tvárnicemi, hliníkovým plechem. Výjimkou nejsou ani plastové schránky. Přičemž se rozlišuje několik typů. Exteriérové rolety jsou buď hliníkové, nebo dřevěné. Bohatou nabídku venkovních rolet najdeme také u společnosti Proklima, jejíž aktuální nabídku si můžete prohlédnout také na této webové adrese: www.zaluzie-proklima.cz/venkovni-rolety.

Rolety této společnosti mohou být skvělým stínidlem jak rodinných domů, tak bytů. Venkovní rolety Climax sebou přináší mnoho výhod. Navíc si můžete vybírat z velmi bohaté nabídky barev a typů. V nabídkovém katalogu najdete rolety s viditelným boxem, podmítkovým boxem, celoplastové rolety, rolety s lamelou a rolety do stavebních překladů. Velmi elegantně vypadají rovněž rolety do Rono překladů. Inspirujte se nabídkou těchto rolet a vytvořte si tak domov svých snů.

19. 02. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Dobrý den, máte někdo...
Musím říct, že nabídka...
Existují nějaké...