Zařiďte si domov podle nejnovějších trendů

Přírodní linoleum - ekologická varianta podlahové krytiny

Přírodní linoleum nebo chcete-li raději marmoleum je podlahovou krytinou, se kterou se stále častěji setkáváme nejen ve veřejných budovách, ale také v rodinných domech či bytech. Proč je tento materiál tak oblíbený a často upřednostňovaný před luxusnějšími materiály?

Proč si vybrat linoleum?

Jeho hlavní výhodou je velmi dlouhá životnost a malá náchylnost na poškození. Navíc se jedná o přírodní materiál, takže i po ekologické stránce splňuje požadavky  těch nejnáročnějších zákazníků. Přírodní linoleum je ideální podlahovou krytinou všude tam, kde potřebujete podlahovou krytinu, která bude hezky vypadat, bude mít velmi jednoduchou údržbu a navíc bude i příjemná na dotyk. Zejména tam, kde se často pohybujete bosí, oceníte také jeho tepelně izolační vlastnosti. Nemusíte se bát, že po ráno stoupnete na nepříjemně studenou podlahu. Přírodní linoleum splní všechny vaše požadavky. Navíc se velmi snadno udržuje a můžete si vybírat ze široké škály designů. Jediné na co si musíte dát pozor je pokládka. Přírodní linoleum vyžaduje opravdu precizní položení, aby vám nevznikly nechtěné bubliny. Je proto vhodné obrátit se na odborníky, kteří vám s pokládkou pomohou.

Kvalitní německé podlahy

Linoleum je nejčastěji dodáváno ve čtvercích a je potřeba pokládat jej na čistý, dokonale rovný povrch. K lepení se používá speciální lepidlo. Přírodní linoleum, stejně jako další podlahy Liberec, si můžete vybrat díky partnerským firmám společnosti Meister-podlahy. Tato společnost se zabývá dodáváním těch nejkvalitnějších podlah. Kromě linolea najdete v nabídce také podlahy korkové, dřevěné nebo laminátové v různých variantách provedení. Kompletní nabídku najdete na stránkách www.meister-podlahy.cz, kde také zjistíte jaké jsou zásadní rozdíly mezi jednotlivými typy podlahových krytin a díky odbornému poradenství se vám jistě podaří zvolit tu nejlepší podlahu do vašeho domova. 

29. 01. 2018

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Dobrý den, máte někdo...
Musím říct, že nabídka...
Existují nějaké...