Zařiďte si domov podle nejnovějších trendů

Předvánoční čištění sedaček Olomouc

V období adventu mnoho českých domácností přemýšlí, jak zútulnit jejich bydlení. České ženy si dávají záležet nejen s vánoční výzdobou a pečením vánočního cukroví, ale také se pouští do velkých úklidů. Jedním ze způsobů, jak mít domácnost jak ze škatulky, je také čištění koberců a sedacích souprav. S tímto úklidem Vám velmi ráda pomůže společnost Šachmat, která k čištění koberců, sedacích souprav i čalounění používá osvědčené kvalitní přístroje švýcarské značky Cleanfix i šetrné chemikálie. S čištěním sedaček Olomouc budete maximálně spokojeni. Veškeré čištění těchto předmětů probíhá tak zvaným extrakčním způsobem, kdy čisticí roztok je obvykle pod tlakem vpraven hluboko do vlákna čištěného materiálu.

Nečistota se během chvíle rozpustí a následně je vysáta do sběrné nádoby. Čistící roztok lze připodobnit jeho složením jemnému pracímu prostředku s obsahem přírodních mýdel. Jeho funkčnost je však daleko efektivnější. Díky mokrému čištění se odstranění nejen všechny druhy nečistot, ale také mastné skvrny, s nimiž jste se po dlouhém boji již smířila. Mokré čištění je také ideálním způsobem, jak se zbavit hloubkové špíny. Více informací o tomto způsobu čištění i kontaktní údaje na společnost Šachmat, která je ochotná vyjít vstříc zákazníkům také o víkendech či ve večerních hodinách, najdete na této webové adrese www.sachmat.com.

Velkou výhodou mokrého čištění sedacích souprav je také to, že během chvíle zatočí efektivně s prachem a roztoči, kterým se právě velmi dobře daří v takovém prostředí, jako jsou koberce nebo sedací soupravy. Předvánoční čas je jedinečnou dobou pro zkrášlení domácností a firma Šachmat Vás velmi ráda přesvědčí o tom, že také starší nábytek může vypadat jako nový. 

26. 11. 2015

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Dobrý den, máte někdo...
Musím říct, že nabídka...
Existují nějaké...