Zařiďte si domov podle nejnovějších trendů

Postele Boxsprings

Zařizujete si s Vaším partnerem domácnost a rádi byste si zařídili ložnici, ve které se Vám budete nejen dobře spát, ale která bude sloužit také jako oblíbené místo pro odpočinek? V tom případě Vás určitě zaujmou postele od společnosti Velda. Výzkumná šetření nás informují o tom, že člověk tráví ve spánku přibližně třetinu svého života, proto je důležité, aby člověk kladl velký důraz na výběr své budoucí postele. Nezbytnou podmínkou je, aby postel byla nezávadná a umožňovala pohodlný spánek.

Nejenom touto výhodou disponují postele Boxsprings. Pod postelí Boxsprings si můžete představit postele, které jsou založeny na bázi minimálně dvou taštičkových matrací. Jednolůžková postel obsahuje až šest set čtyřicet osm kusů taštiček. Postele, které obsahují pouze jednu taštičkovou matraci, se nazývají kontinentální. Rozdíl mezi klasickou a Boxsprings postelí poznáte ihned, jakmile se uložíte ke spánku. V běžné posteli je ukryto asi tři sta šedesát kusů taštiček.

Na této webové adrese postele-velda.cz najdete veškerý sortiment špičkových postelí Boxsprings. Po koupi postelí od Velda získáte nejen postel Vašich snů, ale také elegantní doplněk Vaší nově zařízené ložnice. Dekorační prvky jsou obsaženy v dřevěném čalouněném rámu. Horní část postele je potažena kvalitním potahem, který je možné také prát v prací pračce. Od společnosti Velda si můžete objednat také noční stolky i odkládací lavice. Na výše uvedené webové adrese najdete nejen ceník a veškeré důležité informace, ale také fotografie, na nichž jsou názorně znázorněny postele značky Boxsprings.                                                                 

28. 11. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Dobrý den, máte někdo...
Musím říct, že nabídka...
Existují nějaké...