Zařiďte si domov podle nejnovějších trendů

Ozdobné prvky v interiéru

Kdo z nás by nechtěl mít krásné bydlení? Snažíme se zvyšovat náš standard bydlení a investujeme do našich interiérů. Mnohdy však stačí i malá změna a interiér ožije a bude naprosto jedinečný. Velkou změnou za malé peníze může být například používání tapet na zeď. Dnešní tapety na zeď jsou úplně jiné, než si je pamatujete z let dřívějších. Snadno se na zeď lepí a přináší moderní i netradiční vzory. Tapety na zeď můžete aplikovat po celé místnosti, nebo pouze rámcově – tedy na jednu zeď v místnosti, v pásech, atp. Vytvořit tak můžete zcela netradiční interiér, který budou obdivovat všechny návštěvy. Tapety na zeď se prodávají v různých odstínech i barvách a s mnoha vzory. Vybere si každý. Jestliže si nevíte rady s výběrem či aplikací tapet na zeď, jistě vám rádi poradí v interiérovém studiu.
Rádi byste přinesli změnu do vašeho interiéru prostřednictvím moderního nábytku? V tom případě je tu právě pro vás polohovací křeslo. Polohovací křeslo je zcela jedinečný druh nábytku, který slouží nejen k odpočinku, ale je také velmi zajímavých prvkem každého interiéru. Moderní kožená polohovací křesla jsou velmi luxusní a stanou se tak hlavním ozdobným prvkem vašeho interiéru. Vybrat si můžete z několika variant. V polohovacím křesle si skvěle odpočinete, například při poslechu hudby nebo četbě knih. Odpoledne si zde můžete také zdřímnout. Nejčastěji se prodávají kožená polohovací křesla v nadčasové bílé a černé barvě. Zejména bílá barva se skvěle hodí do moderních interiérů. Nebojte se skvělých novinek v interiérech a vytvořte jedinečné bydlení.
Nevíte si rady s výběrem moderních tapet na zeď nebo vás zaujala nabídka polohovacích křesel? V obou případech se obraťte na interiérové studio Orsei. Potřebné kontakty naleznete na webové adrese http://www.orsei.cz/ Zde si můžete prohlédnout vzory tapet i polohovacích křesel. V nabídce naleznete také další moderní a zároveň netradiční bytové doplňky. Interiérové studio Orsei má zkušenosti s vytvářením interiérů i v hotelech a restauracích.

12. 07. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Přírodní tapety na zeď: Chtěla bych do... 0 Petra Z. 16. 07. 2013
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Dobrý den, máte někdo...
Musím říct, že nabídka...
Existují nějaké...