Zařiďte si domov podle nejnovějších trendů

Obložkové zárubně

Upřednostňujete bezpečné bydlení a rozhodli jste se proto pro výměnu vchodových dveří? V tom případě byste neměli zapomínat na pečlivý výběr zárubní. Ty však často nejsou součástí pouze vchodových dveří, ale i dveří interiérových. Prvotřídní zárubně si můžete zakoupit také v internetové prodejně Solodoor. Tato firma disponuje bohatou škálou typů povrchů i dekorů.

Zárubně si můžete vybrat buď z vytvořeného katalogu, který naleznete na této webové adrese www.solodoor.cz/cs/interierove-zarubne/, nebo se obrátit na Solodoor s vlastním návrhem.

Možné je vybrat si zárubně klasické i atypické. U Solodoor najdete dva typy zárubní a to zárubně obložkové a ocelové. Obložkové zárubně můžete mít jednokřídlé nebo dvoukřídlé. Jednokřídlé zárubně je možné objednat v rozměrech 60, 70, 80, 90 a 110 x 197 cm. U dvoukřídlých zárubní se jedná o rozměry 125, 145, 160 x 197 cm. Obložkové zárubně se doporučuje kombinovat se šírkou stěny 60 až 550 mm v rozmezí po 10 milimetrech. Obložkové zárubně lze použít také u požárně odolných dveří. U obložkových zárubní lze pořídit hned několik typů obložek.

Prvním typem jsou oblé obložky a s oblým ostěním. Druhou variantou jsou obložkové zárubně s oblou obložkou. Obklad ocelové zárubně Speciál je vhodný zejména pro dveře do panelových domů. U společnosti Solodoor však nekoupíte pouze zárubně, ale také nejrůznější typy dveří.  Záleží pouze na Vás, zda si pořídíte zárubně i s interiérovými, speciálními nebo celoskleněnými dveřmi. Dalším druhem zboží, na které se tato firma zaměřuje, jsou kliky a kování.

10. 03. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Dobrý den, máte někdo...
Musím říct, že nabídka...
Existují nějaké...