Zařiďte si domov podle nejnovějších trendů

Nízkoenergetické dřevostavby

Nastal ten správný čas pro vaše nové bydlení? Rozhodli jste se bydlet v rodinném domku a zvažujete, do jakého modelu a typu investovat? V současné době se určitě vyplatí volit nízkoenergetické domy, které značně sníží vaše náklady na energie v domě. Ročně tak můžete ušetřit až deseti tisíce korun.

Společnost Stavex se dlouhá léta specializuje na výrobu montovaných dřevostaveb. Na internetových stránkách http://www.stavex.cz/ je zobrazena celá kolekce všech rodinných domů, které společnost nabízí. Jejich výstavba může být dle požadavků klientů upravena na míru jejich potřebám a přáním. Společnost Stavex tedy ve spolupráci se zákazníkem připraví studii domu, celkovou kalkulaci, zpracování projektu i návrh a zajištění financování stavby.

Na počátku spolupráce je stanovena pevná smluvní cena, která je garantována po celou dobu výstavby. Každý investor dostane propracovaný manuál, co má dům přesně obsahovat, může si tedy snadno zkontrolovat, zda vše odpovídá písemné dokumentaci. Firma Stavex vám postaví dům od základové desky až po variantu na klíč. Dřevostavby na klíč mají svou výhodu v tom, že se můžete do domu ihned nastěhovat bez jakéhokoli dalšího zařizování.

Pro získání lepší představy o vzhledu domu lze navštívit vzorový dům u Kutné Hory. Po telefonické domluvě může veřejnost absolvovat prohlídku a zeptat se na detaily týkající se nízkoenergetických dřevostaveb. Na internetových stránkách naleznete i akční nabídku rodinných domů. Jste-li tedy rozhodnuti si nechat postavit dům, zvažte montované dřevostavby s nízkou energetickou náročností a užijte si levné ekologické bydlení.

15. 07. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Dobrý den, máte někdo...
Musím říct, že nabídka...
Existují nějaké...