Zařiďte si domov podle nejnovějších trendů

Nerezové schůdky do bazénu

Počasí nám opět po roce ukazuje svoji sílu a venkovní teploty stoupají výš a výš. Co takhle si pořídit rodinný bazén, u kterého se budete moc zchladit, až přijdete unavení z práce? Relaxace u bazénu vám v létě přijde vhod. U bazénu si odpočinete nejen vy, ale také vaše děti. Spoustu zábavy si tak u bazénu užije celá vaše rodina. Pokud jste se pro koupi bazénu již rozhodli, ještě musíte promyslet spoustu detailů. Asi jako první vás napadne, jak si zpříjemnit a zjednodušit samotný vstup do bazénu. Vyberte si kvalitní nerezové bazénové schůdky, díky kterým bude vstup do bazénu velmi pohodlný. Dbejte na to, aby vámi vybrané bazénové schůdky byly kvalitní a stabilní. Levnější variantou jsou plastové bazénové schůdky, ty však nemají delší životnost než jednu sezónu.
U bazénu se určitě neobejdete ani bez dalšího bazénového příslušenství. Jen se správnou péči bude váš bazén vždy připraven ke koupání a vaše voda bude vždy perfektně čistá a dezinfikovaná. Jestliže vás trápí alergie na chlór, můžete vyzkoušet bazénovou chemii bez této agresivní látky, která je však účinná naprosto stejně. Při péči o vodu v bazénu je nutné několikrát týdně sledovat hodnotu ph a chlóru. V případě, že jsou hodnoty vyšší či nižší než je doporučováno, je dobré je upravit bazénovou chemií. Jen tak předejdete tvorbě řas. Jestliže uvažujete o zastřešení bazénu, jistě si prohlédněte nabídku také solárních panelů, které udrží vaši vodu teplou po celý rok.
Nejčastěji dochází k usazování nečistot na dně bazénu. Od těch vám nepomůže ani kvalitní bazénová filtrace. Jediným řešením je bazénový vysavač. Na trhu je k dostání hned několik typů bazénových vysavačů. Širokou nabídku si můžete prohlédnout na http://www.bazeny.cz/bazenove-prislusenstvi/vysavace/. V nabídce naleznete vysavače ruční, poloautomatické a automatické. Záleží jen na vás, kolik chcete do bazénového vysavače investovat a jaké očekáváte výsledky.

19. 05. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Dobrý den, máte někdo...
Musím říct, že nabídka...
Existují nějaké...