Zařiďte si domov podle nejnovějších trendů

Luxusní podlahy od Meister

Hledáte vhodnou podlahu do Vaší domácnosti na přírodní bázi? Německá společnost Meister doporučuje přírodní linoleum, které jak již samotný název napovídá, je vyrobeno z přírodních materiálů. Vaše vysněné přírodní linoleum si můžete již dnes pořídit přes internetové stránky společnosti Meister. Přírodní linoleum se skvěle hodí, jak do domácností, tak do kanceláří. V nabídkovém katalogu firmy Meister si můžete vybrat hned ze dvou typů přírodních linoleí. Záleží pouze na Vás, zda se rozhodnete pro přírodní linoleum Meister LIC 400 S s motivem obdélníků nebo pro přírodní linoleum Meister LIB 400 S s motivem čtverců. Právě tyto formáty lamel dovolují vytvářet unikátní designové obrazce.

Přírodní linoleum je skvělou volbou pro podlahu zejména pro ty, kteří trpí nejrůznějšími alergiemi. Přírodní linoleum se také velmi dobře udržuje, neboť prach z něj stačí vysát či zamést a následně můžete podlahu velmi jednoduše vytřít. Pokud upřednostňuje vysávání, ani tento druh úklidu Vám nebude při údržbě přírodního linolea cizí. Výhoda přírodního linoleu spočívá také v antistatických vlastnostech. Přírodní linoleum je také vysoce odolné a extrémně tvarově přesné. Přírodní linoleum je vyráběno z lněného oleje, který je získáván z rostlin lnu, pryskyřice, dřevité moučky a vápence.

Společnost Meister nabízí klientům také vysoce luxusní podlahy, mezi nimiž najdete dřevěné podlahy, laminátové podlahy i korkové podlahy. Nechejte se zlákat aktuální nabídkou společnosti Meister a pořiďte si přírodní linoleum ve slonovinové barvě.

30. 08. 2016

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Dobrý den, máte někdo...
Musím říct, že nabídka...
Existují nějaké...