Zařiďte si domov podle nejnovějších trendů

Jarní úklid s čištěním koberců Olomouc

Plánujete udělat velký úklid a rádi byste nechali vyčistit také koberce? Pozvěte k Vám domů společnost Šachmat a nechejte vyčistit všechny koberce ve Vaší domácnosti. Společnost Šachmat k čištění koberců i sedacích souprav používá metodu zvanou mokré čištění. Nejprve se na znečištěná místa nanese čisticí médium, které se nechá působit. Poté za pomoci extrakčního kartáčového čištění jsou uvolněny hloubkové nečistoty.

Hloubková špína se společně s čisticím médiem uvolní a nakonec je vysáta. Společnost Šachmat používá při své práci pouze ty nejkvalitnější přístroje švýcarské značky Cleanfix i šetrné čisticí chemikálie. Při mokrém čištění koberců dochází také k odstranění prachu a roztočů. S čištěním koberců Olomouc budete maximálně spokojeni.

Celé čištění probíhá velmi rychle a účinně. Vyčištěné koberce i sedací soupravy schnou během několika hodin. Čisticí médium je vhodné pro všechny typy koberců. Svým složením se podobá jemnému pracímu prášku s obsahem přírodních mýdel. Společnost Šachmat zaručuje prvotřídní kvalitu, nízkou cenu a časové přizpůsobení. Na čistění se můžete domluvit s pracovníky společnosti Šachmat na odpolední i večerní hodiny. Společnost Šachmat Vám vyjde vstříc také o víkendech. Nabídkový katalog s cenami najdete na našich webových stránkách www.sachmat.com/nabizime/cisteni-kobercu/.

Vyčištěné koberce získají nový a moderní nádech. Mokré čištění koberců způsobuje obnovu vlastností u koberců. V domácnostech s malými dětmi, domácími mazačkami i alergiky doporučuje společnost Šachmat nechat koberce vyčistit minimálně jednou ročně.

24. 02. 2017

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Dobrý den, máte někdo...
Musím říct, že nabídka...
Existují nějaké...