Zařiďte si domov podle nejnovějších trendů

Inspirace pro Vaši ložnici

Toužíte po posteli, ve které najdete jedinečné místo pro odpočinek po náročném dnu? Zdravé spaní na svých postelích Vám přináší belgická značka Velda. Postele značky Boxsprings jsou velmi pohodlné. Lidé, kteří spaní na postelích Boxsprings již vyzkoušeli, si postele této značky nejen pochvalovali, ale také jej připodobňovali ke vzduchovému polštáři.

Díky jejich speciálně kvalitním matracím se nemusíte obávat ani toho, že se ráno zbudíte celý rozlámaní s bolestí zad či krční páteře. Výhoda postele značky Boxsprings tkví v tom, že jsou založeny na principu taštičkové matrace. V takovéto matraci jsou vloženy ocelové pružinky, z nichž každá je vložena v samostatné látkové taštičce. V jedné posteli značky Boxsprings se nachází minimálně dvě vrstvy taštištičkových matrací. Přesvědčte se sami o luxusnosti těchto postelí na zdejší webové adrese postele-velda.cz.

Ačkoliv si velmi dobře uvědomujeme, že špatná matrace můžete způsobit řadu zdravotních potíží, již málokdy víme, že matrace jsou také dobrým místem pro tvorbu plísně. Ty jsou důsledkem pocení se člověka také při spánku. U taštičkových matrací se však nemusíte plísní obávat, neboť její unikátní konstrukce si s těmito nezvanými hosty umí velmi dobře poradit.

Pokud patříte k zákazníkům, kteří dříve než si objednají zboží, si jej raději vyzkouší, pak Vás jistě potěší možnost navštívení kamenné prodejny společnosti Velda v Praze 4 v Modřanech. V nabídkovém katalogu společnosti Velda naleznete také vysoce luxusní postele, s nimiž jste se měli čest doposud potkat pouze v luxusních hotelích. U kontinentálních postelí Praha oceníte nejen pohodlnou a kvalitní matraci, která spočívá z více vrstev ložní plochy, ale také propracované čelo postele. 

24. 07. 2015

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Dobrý den, máte někdo...
Musím říct, že nabídka...
Existují nějaké...