Zařiďte si domov podle nejnovějších trendů

Inspirace na kusové koberce do obývacího pokoje

Uvažujete o inovaci Vašeho obývacího pokoje a ráda byste nechala na podlahu položit moderní kusový koberec? Nechejte se zlákat novou nabídkou firmy Vopi.cz a vybavte Váš domov kvalitními kusovými koberci. Vopi vyjde vstříc, jak zákazníkům, kteří si přejí svůj domov vybavit klasickými kusovými koberci, tak těm, kteří si rádi potrpí na extravagantnost. Kusové koberce od Vopi tudíž vyhoví i těm nejnáročnějším zákazníkům. V nabídkovém katalogu na našich webových stránkách www.vopi.cz/kusove-koberce-moderni/ pořídíte kusové koberce nejrozmanitějších dezénů, tvarů, barev i velikostí.

Vybrat si můžete také mezi kusovými koberci ze syntetických i přírodních materiálů. Kdo chce bydlet moderně, určitě by neměl opomenout věnovat pozornost kusovým kobercům Shaggy v mnoha barevných provedeních. Kusové koberce Color Shaggy představují zejména skvělou volbu pro ty, kteří upřednostňují koberce s dlouhým vlasem před vlasem krátkým smyčkovým. Vaši domácnost tak můžete vybavit Color Shaggy kobercem v modrém, zeleném, béžovém či růžovém provedení. Ze stejného materiálu si můžete nechat od společnosti Vopi vyrobit také nášlapy na schody.

Neméně atraktivní jsou kusové koberce Al Mano, City a Crazy. Dříve než se rozhodnete některý z kusových koberců pořídit, zjistěte si nejen, v jaké místnosti budete Váš vytoužený koberec položen, ale také jak ho budete používat, jakou funkci má plnit, i si ujednoťte, co přesně od daného koberce očekáváte. Pouze tak budete maximálně s nákupem spokojeni. Neopomeňte si vybrat také vhodný druh použitého vlákna.

30. 08. 2016

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Dobrý den, máte někdo...
Musím říct, že nabídka...
Existují nějaké...