Zařiďte si domov podle nejnovějších trendů

Inspekce nemovitostí v Brně

Rozhodli jste se koupit si novou nemovitost a rádi byste měli jistotu, že je tato stavba v pořádku a že na Vás časem nečeká nějaká nepříjemnost? Nechejte si poradit od Inspekce nemovitostí Brno. Služeb Inspekce nemovitostí Brno je možné využít také při kontrole nových nemovitostí. Z toho vyplývá, že je nezbytně nutné kontrolovat nejen stav starých staveb, ale také těch nových, neboť nepříjemnosti na Vás mohou vykouknout kdykoliv a odkudkoliv.

Kontrola nových bytů se doporučuje zejména tehdy, jsou-li nabízené ke koupi od developerů. Pomoc této společnosti Vám pomůže se rozhodnout, jestli Vámi plánovaná koupě pro Vás představuje správnou volbu. Inspekci nemovitostí Brno zajišťuje pan inženýr Ivan Reigl. S jeho pomocí získáte poradenství na nejvyšší úrovni.

Pan Reigl Vám ještě před Vaší koupí zjistí technický stav nemovitostí. Služeb Inspekcí nemovitostí Brno můžete využít také v případě, že stojíte na straně prodávajícího. Odborníky si můžete nechat zkontrolovat také rekonstrukce a zateplení. Více informací o stavebním dozoru Brno naleznete na této webové adrese www.stavebnidozor-brno.cz.

Pan inženýr Ivan Reigl Vám rád zkontroluje rozpočty a pomůže také s finanční stránkou stavby. V jeho kompetencích je také zajištění koordinace prací i s výběrovým řízením dodavatelů stavby i jednotlivá řemesla. Kvalitu zateplení Vám stavební dozor Brno zkontroluje termokamerou. Veškeré konzultace se Stavebním dozorem Brno jsou bezplatné. Se zajištěním včasné kontroly se včas vyhnete nepříjemnostem, proto neváhejte a kontaktujte pana Reigla.                                                                 

27. 11. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Dobrý den, máte někdo...
Musím říct, že nabídka...
Existují nějaké...