Zařiďte si domov podle nejnovějších trendů

Práškové barvy při rekonstrukci domu

Plánujete rozsáhlou rekonstrukci svého domu a rozhodujete se, jaký zvolíte typ lakování? Klasické mokré lakování je dnes zbytečně nákladnou a náročnou záležitostí. Navíc se jedná o značně neekologické řešení. S práškovou barvou se vám povede mnohem lépe. Prášková barva je velmi moderní typ barvy, která je stále populárnější také mezi bytovými designéry, neboť dokáže vytvořit zcela unikátní vzory a dekory. Limitováni nebudete ani barevným spektrem, protože v současnosti je k dostání až 600 odstínů práškových barev. Vyráběny jsou také speciální řady práškových barev, které mohou například přijít do styku s pitnou vodou a nekontaminují ji. S práškovými barvami se tak můžete setkat na tzv. bílých výrobcích (pračky, lednice, trouby, atd.), kovovém nábytku, bytových doplňcích, radiátorech, atd.
Prášková barva je pevná látka ve formě prášku, která je určena pro lakování bez kapalných podílů. Při rekonstrukcích domů se tyto barvy využívají nejen kvůli ekonomické stránce, ale také z dalších důležitých důvodů. Za prvé jsou ekologické a zbylý prášek je snadno recyklovatelný. Za druhé nátěr brání vzniku požárů, takže je také velmi bezpečný. Za třetí nejsou při nanášení používaná žádná rozpouštědla. Povrch produktu je následně také velmi odolný vůči tepelným i chemickým vlivům a také vůči korozi. Aby byl výsledek práškového lakování vynikající, je dobré obrátit se na profesionály. Specialisty najdete v práškové lakovně Praha.
Prášková lakovna Albixon nabízí práškové lakování za pomoci opravdových profesionálů a nejmodernější techniky. Vzrušující novinkou je také linka Decoral, která umožňuje vytvořit nezaměnitelný vzhled lakovaného povrchu. Jedná se o jedinečnou technologii, kterou jistě ocení všichni, kteří chtějí nechat vytvořit designově náročný vzhled (bytová architektura). Podrobnosti nejen o této technologii najdete na http://www.praskovalakovna.cz/. Prášková lakovna Albixon je největší práškovou lakovnou nejen v České republice, ale také v Evropě.

27. 05. 2013

Diskuze k článku

Dostupnost práškových barev? (Robin N.) 25. 09. 2013 Odpověď

Zajímalo by mě, jestli jsou práškové barvy dostupné pro normální kutily nebo je třeba vždy objednat odbornou osobu?

Nový komentář

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Dobrý den, máte někdo...
Musím říct, že nabídka...
Existují nějaké...