Zařiďte si domov podle nejnovějších trendů

Co jsou to kontinentální postele?

Jak si představíte nejluxusnější hotelový pokoj? A co v takovém pokoji rozhodně nesmí chybět? Ano, velká a pohodlná kontinentální postel, která každého hned vybízí k tomu, aby si na ni lehnul a odpočinul si. Kontinentální postele si teď můžete bez problémů a za přijatelnou cenu pořídit také domů. Luxusní kontinentální postel se stane ústředním prvkem vaší ložnice a vy na ni budete náležitě pyšní. Spaní v takové posteli bude nejen pohodlné, ale také zdravé. Kontinentální postele jsou luxusní vysoké postele, takže je ulehání i vstávání z ní bezproblémové pro každého – tedy i pokud trpíte bolestmi zad atp.

Kontinentální postele se dále vyznačují vysokou kvalitní matrací, která má několik stupňů tvrdosti. Celková výška matrace přesahuje neuvěřitelných padesát centimetrů. V podstatě se jedná o kombinaci několika typů matrací. Zajistí vám tak dokonalý a ničím nerušený spánek každou noc. Vybrat si můžete kontinentální postel i s praktickým úložným prostorem, kam můžete uskladnit například sezónní oblečení. Vaši ložnici vám budou závidět všichni známí. Nejen, že se na ni vyspíte do růžova, ale také vypadá v interiéru prostě skvěle. V zemích západního světa již kouzlo kontinentálních postelí poznali před mnoha lety. Dopřejte si také vy tento jedinečný komfort pro váš spánek.

Luxusní kontinentální postele vám na našem trhu nabízí společnost Postele Velda. Vybrat si můžete z široké nabídky kvalitních kontinentálních postelí, které mohou být rovněž přizpůsobeny na míru vašim potřebám. Jednotlivé typy postelí si můžete prohlédnout z pohodlí svého domova nebo kanceláře na internetové adrese http://postele-velda.cz/. Jestliže vás tato nabídka zaujme, můžete navštívit osobně kamennou pobočku, kterou najdete v Praze 4 Podolí. Kontakt a další informace jsou k dispozici na výše zmíněných internetových stránkách.

29. 01. 2015

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Dobrý den, máte někdo...
Musím říct, že nabídka...
Existují nějaké...