Zařiďte si domov podle nejnovějších trendů

Co je to dekorování

Co je to dekorování? Ano dekorování se odvozuje od známého slova dekorace. Mezi synonyma pro slova dekorace patří například výzdoba, ozdobení či okrasa. Když tedy používáme dekoraci, snažíme se něco zkrášlit a udělat hezčím než bylo původně. Dekorovat pak znamená také ozdobit nebo vyzdobit. S dekorováním se potkáváme na každém kroku, a na mysli nemáme jen například dekorace do bytu. Dekorován je v podstatě každý předmět, který nás obklopuje – nábytek, elektronika, atd. Díky dekorování jsou pro nás předměty více atraktivní a lépe se prodávají. Vzhled je tedy velmi důležitý zejména při prodeji a marketingu. Dekorování může být prováděno profesionálně, nebo se do něj můžeme pustit sami.
Každému dekorování však musí předcházet předúprava, kdy jsou z plochy, kterou chceme dekorovat, odstraněny veškeré nečistoty. Ideální je chemická předúprava, která povrch zanechá opravdu čistý, zbavený mastnoty a dalších nečistot. Dekorování se týká také produktů spotřebního charakterů – ledniček, jízdních kol, nábytku, atd. Bez povrchové úpravy a dekorování by vám tyto produkty nepřipadaly atraktivní. Tyto produkty jsou většinou lakovány a dále upravovány ve specializovaných lakovnách. Lakovaný povrch ochrání produkt před případným poškozením a zároveň plní svou estetickou funkci.
Na dekorování jsou experti v Práškové lakovně Albixon. Mají zde speciální zařízení – linku Decoral, která dokáže zajistit nezaměnitelný vzhled lakovaného povrchu. Módní vzory vás doslova nadchnou. Linku Decoral často využívají také bytoví designéři, když chtějí vytvořit netradiční kus nábytku nebo bytového doplňku. Můžete se nechat inspirovat nabídkou základních vzorů. Při procesu v lince Decoral je využito speciální práškové barvy. Práškové barvy obecně jsou v současnosti populárnější a to zejména díky svým skvělým vlastnostem. Vyzkoušejte je a uvidíte, že se ke klasickým barvám již nebudete chtít vracet.

25. 10. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Dobrý den, máte někdo...
Musím říct, že nabídka...
Existují nějaké...