Zařiďte si domov podle nejnovějších trendů

Bazénová chemie

Konečně jste se odhodlali ke koupi zahradního bazénu a nyní byste mu dopřáli patřičnou péči, aby v něm zůstala po celé léto čistá a průzračná? Díky bazénové chemii od společnosti Albixon se Vám to může podařit. S multifunkčními chlorovými tablety můžete Váš zahradní bazén skvěle chránit také proti tvorbě řas. Tyto tablety v sobě obsahují více než osmdesát procent aktivního chlóru. Tyto tablety jsou dobře stabilizované proti rychlému uvolňování chlóru vlivem působení slunce a tepla. Nyní tyto tablety můžete zakoupit ve zlevněné ceně za výhodných 208 Kč.

S plus granulátem se Vám podaří hodnotu bazénu pH zvýšit na ideální hodnotu 7,0 – 7,4 pH. Plus granulát pH neobsahuje chlorid a díky svému pevnému složení dosahuje dlouhodobé účinnosti. Kromě plus granulátu v nabídkovém katalogu společnosti Albixon najdete také Minus granulát, který v případě vyšší hodnoty pH je schopný tuto hodnotu v bazénu snížit na doporučovanou hodnotu 7,0 – 7,4 pH. Velmi oblíbené je v poslední době také aroma do vody. Albixon nabízí hned několik vůní.

Vybrat si tedy můžete mezi aroma do vody ve vůni borovice, lesní jahody, citronu, kokosu nebo vanilky. Aroma do vody můžete použít nejen do zahradního bazénu, ale také do vířivé či normální vany. Přitom stačí napuštěnou vodu o rozsahu 1m3 doplnit o 5 ml aroma a po pěti až deseti minutách se voda v bazénu nebo ve vaně rozvoní. Společnost Albixon však není pouze výrobcem a prodejcem bazénů a bazénové chemie, ale také nejrůznějšího bazénového příslušenství. V sortimentu zboží bazénové příslušenství najdete velký výběr čerpadel, bazénových světel, UV lamp, desinfekčních ionizátorů i bazénových schůdků. Konkrétní nabídku si můžete prohlédnout na této webové adrese: www.bazeny.cz/bazenove-prislusenstvi/.

23. 04. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Dobrý den, máte někdo...
Musím říct, že nabídka...
Existují nějaké...